[ Webhosting profitux.cz ]

Zkušenosti s TUNISem


zpět na jiné recenze


2004 - CK Manager Tours - hotel ElMorjane Dar Tabarka, ***plus, Tabarka
aneb s námi dojdete do luxusu (já osobně bych řekl že jinam)

původně jsme měli jet do hotelu v hotelu ABOU NAWAS MON-TAZAH Club. Ale při druhé návštěvě cestovky nám bylo sděleno, že se tam nějak nepohodly a tak nám prodají zájezd do El Morjane Dar Tabarka, kategorie Club luxe ***plus . tedy kategotie stejné. Zde bylo nabízeno (dle katalogu i dle prodávající kanceláře) v cenové relaci mnoho zajímavostí, např. komfortně zařízené 2 lůžkové pokoje. Snídaně a večeře formou švédských stolů, pestrý zábavný program (vodní aerobic, atd.,). Tyto nabízené služby však hotel neprovozoval !!!!

Varujeme všechny co by chtěli jet do stejného hotelu.
Zřejmě by na to opravdu "dojeli"

Ubytování :
Pokoje neodpovídají tomu, co je nabízeno v katalogu a už vůbec neodpovídají kategorii *** plus. Jednalo se spíše o jakousi turistickou ubytovnu. Po příjezdu jsme reklamovali ubytování u zástupce cestovní kanceláře, pokoje nám byly vyměněny, ale výsledek byl jen o maličko lepší. Tyto problémy byly řešeny jak se zástupcem cest. kanceláře, tak i s ředitelem hotelu. Umyvadlo teklo, z WC vytékala voda, ručníky byly měněny tak, že v 9.30 byly odebrány a v 15.00- 15.30 byly dodány, pak už sloužily jen k vytření koupelny.

Stravování :
Snídaně nebyly zajišťovány formou švédských stolů, ale formou bufetu. Tyto nedostatky byly konzultovány s ředitelem hotelu a zástupcem CK p. Kubešem. Při projednávání tohoto problému, sám pan ředitel, který prováděl kontrolu nebyl spokojen se stravou která byla podávána a přislíbil že bude sjednána náprava (zřejmě pro další turnusy).

 

Pobyt byl zkrácen o jednu noc a snídani (zaplaceno 11 nocí – bylo jich pouze 10). Pobyt v hotelu začínal 11.09. v 15h a končil 21.09. v 20.30h. Pokud je pobyt prodáván jako 11nocí tak si nepředstavujeme, že „poslední noc“ představuje odchod z hotelu v 20.30h ! Přílet na Ruzyň v 02h

Tyto popsané problémy byly konzultovány a projednávány s panem Kubešem (zástupce CK) během celého pobytu nicméně s nulovým výsledkem. Dokladem jsou pořízené fotografie doporučovaného „luxusního hotelu“ .

WebZdarma.cz